RU

Парламентські вибори в Єгипті завершилися

05.01.2012, 10:33
Парламентські вибори в Єгипті завершилися - Фото
Фото: ЕРА
Завершення другого дня голосування в рамках третього туру парламентських виборів в Єгипті ознаменувало собою в середу завершення виборчої кампанії з виборів депутатів перших після "революції 25 січня" Народних зборів, - передає канал Вести.

Третій етап виборів пройшов спокійно, без серйозних порушень. Голосування в 27 провінціях було розділено на три етапи, по два дні виборів на кожному етапі. Ці вибори ознаменувалися небувало високою явкою, оскільки люди повірили в можливість висловити свою думку про майбутній законодавчий орган країни і прийшли використати своє виборче право. У багатогодинних чергах стояли старі, жінки з дітьми, молодь - багато хто з єгиптян прийшов голосувати вперше в житті.

Новим у майбутньому парламенті стане не тільки відсутність правлячої Національно-демократичної партії, діяльність якої після революції була заборонена, сама вона розпущена, а багато її тепер уже колишніх членів балотувалися на виборах або в якості незалежних кандидатів, або за списками інших партій. Головний підсумок, привнесений революцією - переконлива перемога ісламістів. Ліберали і демократи поступилися першими місцями не тільки раніше забороненим у країні Братам-мусульманам, чия Партія свободи і справедливості вибилася в безумовні лідери, а й салафітам з партії Ан-Нур, про яких ще рік тому в країні чули одиниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини