RU

Парламент Грузії затвердив склад нового уряду

25.10.2012, 16:35
Парламент Грузії затвердив склад нового уряду - Фото
Бідзіна Іванішвілі (фото - ЕРА)
Парламент Грузії, що засідає в Кутаїсі, затвердив сьогодні склад нового уряду країни на чолі з Бідзіної Іванішвілі, - передає радіо Свобода.

Запропонований склад нового Кабінету міністрів підтримали 88 депутатів, 54 - голосували "проти". Парламентарії також висловили довіру урядовій програмі "Для сильної демократичної і єдиної Грузії", згідно з якою, нова влада обіцяє здійснити широкомасштабні реформи.

У середу Іванішвілі, який очолює коаліцію Грузинська мрія, яка  перемогла на недавніх парламентських виборах заявив, що через півтора року піде з політики, але не знімає цз себе відповідальності за передвиборчі обіцянки, дані виборцям.

Раніше, представляючи свою програму на засіданні парламенту, Іванішвілі сказав, що уряд "зробить все для утвердження верховенства закону, для недопущення переслідування по політичних мотивах, подбає про розвиток демократичних інститутів, викорінення елітарної корупції, деполітизації правоохоронних органів".

За словами Іванішвілі, "уряд прийме конкретні ефективні заходи щодо подолання безробіття та бідності, з розвитку малого та середнього бізнесу та сільського господарства, щодо захисту прав на приватну власність, створення гідних умов населення". Іванішвілі зазначив, що "одним з найважливіших завдань уряду є доступність охорони здоров'я та освіти для кожного жителя країни".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини