RU

Парламент Грузії переїжджає в Кутаїсі

24.07.2012, 15:31
Парламент Грузії переїжджає в Кутаїсі - Фото
d4fbd56443451309a9a54c8c65aafc45.jpg
Парламент Грузії переїжджає в Кутаїсі, який після виборів у жовтні стане парламентською столицею країни. Будівлю парламенту в Тбілісі можливо буде приватизовано компанією Кемпински - керуючою всесвітньо відомою готельною мережею, - передає радіо Свобода.

Депутати від опозиції вже зажадали від влади роз'яснень з питання про приватизацію будівлі парламенту компанією Кемпински і висловили протест поспішним, на їхню думку, переїздом в Кутаїсі - друге за кількістю населення місто Грузії, яке вольовим рішенням президента Михайла Саакашвілі стає парламентською столицею країни.

Але співробітникам апарату парламенту вже наказали визначитися: залишаються вони працювати (а значить, готові переїхати в Кутаїсі), або поступляться місця новим фахівцям, - кутаісцам. Саакашвілі пояснює своє рішення прагненням розвантажити столицю країни - Тбілісі. Втім, один з лідерів Республіканської партії Паата Закареїшвілі висловив думку, що перенесення парламенту "це не децентралізація, а деполітизація". Тобто, президент тим самим намагається "відвести" парламент подалі від політичних процесів, які, як відомо, завжди зароджуються і розвиваються саме в столиці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини