RU

Парламент Єгипту оголосив про припинення своєї роботи

02.02.2011, 14:20
Парламент Єгипту оголосив про припинення своєї роботи - Фото
0f85694647ebbb058a1ec37514a3f66b.jpg

Парламент Єгипту оголосив про припинення своєї роботи
Обидві палати парламенту Єгипту припинять роботу аж до завершення розгляду всіх протестів на результати виборів у Народні збори (нижня палата).

Як передає Бі-бі-сі, однією з вимог єгипетської опозиції був розпуск парламенту, сформованого за підсумками виборів листопада-грудня 2010 року. За твердженням опозиції, масові порушення при проведенні виборів і підрахунки голосів позбавили їх будь-якої легітимності.

Водночас єгипетська армія закликає співгромадян, що протестують, повернутися до нормального життя і розійтися по домам. Звернення представників єгипетської армії транслювалося по державному телеканалу. Воно прозвучало після того, як між прихильниками і противниками нинішнього Президента Хосні Мубарака сталися зіткнення у Каїрі і Александрії.

Зіткнення почали відбуватися після звернення Президента до нації, яке розкололо протестуючих на два табори. У зверненні Х.Мубарак відмовився покидати президентський термін до закінчення його повноважень, але пообіцяв, що не виставлятиме своєї кандидатури на наступних президентських виборах у вересні.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини