RU

Парламент Білорусі закликав Держдуму до конструктиву

07.10.2010, 17:45
Парламент Білорусі закликав Держдуму до конструктиву - Фото
346065f7d1952e0c7fd0a87135c02757.jpg

Парламент Білорусі закликав Держдуму до конструктиву

Депутати Палати представників і члени Ради Республіки Національних зборів Білорусі закликають депутатів Держдуми і членів Ради Федерації Федеральних зборів Росії об'єднати зусилля і зробити все можливе для того, щоб взаємовідносини між країнами не вийшли з конструктивного річища. Про це йдеться у заяві про білорусько-російські відносини, прийнятій сьогодні Національними зборами Білорусі.

За інформацією "Белта", парламент Білорусі висловлює стурбованість у зв'язку з деякими тенденціями, що виявилися останнім часом у відносинах між Білоруссю і Росією. "Ми високо цінуємо наші союзницькі відносини, завжди вважали і вважаємо наші народи братськими", - йдеться у заяві. Тісне торгове, економічне, фінансове, культурне, військове співробітництво, встановлене між Білоруссю і Росією, сприяє зростанню рівня життя народів і забезпеченню економічної стабільності обох країн. "Ми переконані у необхідності і перспективності побудови Союзної держави", - заявляють парламентарії.

Водночас, на їхню думку, "є неприйнятною кампанія з дискредитації глави білоруської держави, розгорнена у центральних ЗМІ Росії". Такі дії завдають збиток розвитку дружніх відносин між країнами і народами. "Ми не маємо права допустити навіть найменшої можливості втратити все, що було досягнуто в будівництві нашого спільного будинку зусиллями обох народів", - переконані парламентарії.

Нагадаємо, вже тривалий час Москва і Мінськ не можуть порозумітися. Спочатку внаслідок ряду економічних "воєн" між Росією і Білоруссю тріщину дали відносини в економіці. А цього року Мінську навіть довелося перекрити газовий вентиль на своїй частині магістралі, через яку газ надходив із Росії споживачам в ЄС. На такий крок владі Білорусі довелося піти через борги Росії за транзит газу через територію Білорусі. У свою чергу Москва також пред'явила Мінську грошові претензії.

Вчора Держдума Росії засудила владу Білорусі за "антиросійську риторику".

Раніше в російських ЗМІ пройшла хвиля сюжетів, що критикують О.Лукашенка та його оточення. Одним із таких сюжетів стала серія фільмів "Хресний батько", які продовжують виходити на екрани російських телеканалів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини