RU

Папа Римський: Пора визнати - світ перебуває в стані війни

28.07.2016, 10:45
Папа Римський: Пора визнати - світ перебуває в стані війни - Фото
Папа Римський Франциск (фото - ЕРА)
Сучасний світ знаходиться в стані війни, і пора це всім визнати. Про це заявив під час спілкування журналістами по шляху до Польщі Папа Римський Франциск, повідомляє  Радіо Ватикану.

"Не будемо боятися говорити вголос цю правду: світ перебуває в стані війни, тому що він втратив мир", - сказав він.

Подібним чином Франциск відреагував на слова директора Ватиканського прес-центру отця Федеріко Ломбарді, який в своєму пролозі до спілкування понтифіка з журналістами зазначив, що "у всіх викликає велике хвилювання те, що діється в світі".

Папа заявив, що сьогодні, коли люди часто чують слова "невпевненість", "відсутність безпеки", справжнім словом, яке описує ситуацію, є слово "війна".

"Ми вже давно говоримо про те, що світ переживає поетапну війну. Це війна", - додав він, пояснюючи, що великі війни минулого тисячоліття мали свої особливості і способи їх ведення, а то, що світ переживає сьогодні, це "теж своєрідна війна".

Читайте також: Третя світова: BBC показав фільм про вторгнення Росії в Латвію

Пізніше понтифік уточнив: "Коли я говорю про війну, то кажу про неї серйозно, але не маю на увазі релігійну війну. Йде війна інтересів, війна за гроші, за природні ресурси, за панування над народами: в цьому полягає війна. Хтось може подумати, що я говорю про релігійну війну. Зовсім ні. Всі релігії бажають миру .

У вересні 2014 року Папа Римський заявив, що Третя світова війна "вже частково почалася".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини