RU

Папа римський Франциск не дуже любить їздити по світу

14.03.2013, 11:40
Папа римський Франциск не дуже любить їздити по світу - Фото
Папа римський Франциск (фото - ЕРА)

Новий папа римський Франциск не любить подорожувати і тому навряд чи буде часто покидати Ватикан. Про це розповів священик єпархії Буенос-Айреса Едуардо Гарсія, який багато працював з ним в останні роки, - передає канал Вести.

"Я не думаю, що він стане папою-мандрівником, так як не любить поїздки", - розповів Гарсія. Він також вважає, що на конклаві в Ватикані вирішили обрати понтифіком його співвітчизника, "так як в Латинській Америці ми дуже старанно працюємо над досягненням наших цілей і приділяємо пильну увагу місіонерській діяльності".

Аргентинський архієпископ Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольо, обраний папою римським, відомий своїм аскетизмом, консервативними поглядами і неприйняттям одностатевих шлюбів. Крім того, він неодноразово виступав проти абортів і евтаназії. Інтронізація (сходження на престол) нового суверена Ватикану і глави Римо-католицької церкви Франциска пройде 19 березня.

Нагадаємо, другий день конклаву кардиналів у Сікстинській капелі закінчився обранням нового глави Римо-католицької церкви. 266-м папою став кардинал Буенос-Айреса Хорхе Маріо Бергольо, який взяв ім'я Франциска. Новий понтифік звернувся до віруючих із закликом помолитися за себе і
Бенедикта XVI.

Обрання папи римського: фоторепортаж з Ватикану

Папа римський Франциск: погляди і спосіб життя


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини