RU

Після виборів: Москва мітингує, поліція пустила в хід силу

05.03.2012, 18:03
Після виборів: Москва мітингує, поліція пустила в хід силу - Фото
Фото: ЕРА
Понад п'ять тисяч учасників зібралося на мітингу опозиції на Пушкінській площі. Люди продовжують приходити. Але початок крупного мітингу опозиції затримується.

Співголова незареєстрованої Партії народної свободи Володимир Рижков зі сцени закликав присутніх займати не тільки територію площі, яка вже заповнена, але також і бічні проїзди навколо неї. Політик Борис Нємцов заявив журналістам, що людей, які зібралися будуть закликати до ненасильницької боротьби. Буде використаний весь арсенал легальних коштів, - сказав він. Обстановка на площі спокійна. Але в натовпі поширюються чутки про можливі провокації, повідомляє радіо Ехо Москви.

Манежна площа - опозиції: Досить бешкетувати!

Багаторазовий олімпійський чемпіон В'ячеслав Фетисов звернувся до опозиції із закликом відмовитися від акцій протесту. "Я хочу сказати всій опозиції: Досить бешкетувати! Нам є чим займатися. Перед нами стоять великі завдання. Дії опозиції розгойдують ситуацію, і не йдуть на користь нікому!", - сказав Фетісов.

На моніторі, який розташований на площі, показують ролики, в яких представники творчої інтелігенції та ряд відомих політиків висловлюються на підтримку Володимира Путіна. На площу продовжують прибувати організованими колонами молоді люди. Вони несуть прапори тих організацій і рухів, які вони представляють, а також транспаранти на підтримку Путіна.

Поліція застосувала силу

Влада розігнали несанкціоновану акцію опозиції біля Центрвиборчкому у Великому Черкаському провулку.

Як пишуть російські ЗМІ, є затримані. Правоохоронці досить жорстко звертаються з журналістами, які там знаходяться.

Крім того, в Петербурзі поліція затримала близько півтора десятки учасників несанкціонованої опозиційної акції на Ісаакіївській площі.

Серед затриманих - депутати міських законодавчих зборів від партії "Яблуко" - Максим Рєзнік, Борис Вишневський та В'ячеслав Нотяг, член незареєстрованої партії Інша Росія Андрій Дмітрієв, голова Правозахисної ради Наталія Євдокимова. Учасники мітингу рвали виборчі бюлетені й скандували гасла проти Путіна.

Повідомляється, що для забезпечення порядку в центр міста стягнуті значні сили поліції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини