RU

Пєсков каже, що ФРН не зрозуміла РФ, зарахувавши до суперників

06.06.2016, 14:58
Пєсков каже, що ФРН не зрозуміла РФ, зарахувавши до суперників - Фото
Дмитро Пєсков (фото - council.gov.ru)
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі "стурбовані" оновленням стратегії безпеки Німеччини, яка зарахувала Росію до суперників. Про це повідомляє кремлівське інформагентство ТАСС.

На думку Пєскова, нова позиція Німеччини може призвести до конфронтації. Він також заявив, що Берлін "не розуміє суті позиції російської сторони", яка, за твердженням спікера Кремля, не спрямована на конфронтацію.

"Така позиція, звичайно, здатна призводити до якихось конфронтаційних процесів, що жодним чином не сприятиме відносинам довіри взаємного і співробітництва взаємного", - заявив Пєсков.

Згідно з новою редакцією Білої книги - документа, який в Німеччині служить головним керівництвом для прийняття рішень в сфері політики безпеки - Берлін тепер розцінює Москву як суперника, а не як партнера, оскільки РФ загрожує встановленому після холодної війни світовому порядку в Європі.

"Росія готова просувати свої інтереси насильницькими методами - як це сталося в Криму і на сході України - і в односторонньому порядку зрушувати гарантовані міжнародним правом кордони", - йдеться в документі.

4 червня Міністерство оборони Німеччини спільно з іншими відомствами представило о нову Білу книгу. У першій десятці загроз - тероризм, хакерські атаки і Росія.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Після анексії Криму гібридна армія РФ вторглася в український Донбас. Російсько-українська війна в окремих районах Донецької і Луганської областей триває вже більше двох років.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини