RU

Під час торнадо в Оклахомі загинули троє "мисливців за ураганами"

03.06.2013, 09:39
Під час торнадо в Оклахомі загинули троє
facebook.com
Троє відомих "мисливців за ураганами" опинилися в числі 13 жертв торнадо в Оклахома-Сіті. У той час, коли на місто обрушився торнадо, Тім Самарас, автор фільмів про урагани і смерчі, а також його син Пол і колега Карл Янг їхали на автомобілі в штаті Оклахома.

Самарас був засновником компанії Twistex, що займається моніторингом торнадо, також він знімав фільми, які виходили на телеканалі Discovery в рамках програми "Мисливці за ураганами".

Самарас займався вивченням торнадо і інших природних явищ протягом 25 років. Щовесни з 2003 року разом зі своїм колегою Карлом Янгом вони відправлялися в експедиції, метою яких було глибше вивчення природи виникнення торнадо. Всього за ці 10 років їм вдалося спостерігати більше 120 торнадо.

Кількість жертв стихії може ще зрости, оскільки до цих пір йдуть пошуки деяких жителів. Найпотужніший вихор пройшовся по містах Оклахоми - Ель-Ріно, Оклахома-Сіті, Юкон, Юніон-Сіті, Мустанг і Мур. Тим часом, за даними метеорологічних служб США, в даний час торнадо формується на заході штату Південна Кароліна в окрузі Андерсон. Жителям наказано сховатися в притулках.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини