RU

Пізнані всі загиблі в "Домодєдово", крім терориста

26.01.2011, 10:05

За даними на ранок середи, пізнані тіла всіх 34 загиблих внаслідок теракту в "Домодєдово". Залишається ідентифікувати лише залишки передбачуваного терориста-смертника. Про це повідомило джерело у медичних колах.

Для того щоб встановити особистість терориста, який привів у дію бомбу, можливо, буде потрібна експертиза ДНК. "Характер пошкоджень, які отримав терорист, свідчить про те, що вибухівка була закріплена на його тілі. Після вибуху від терориста залишилася лише голова і кінцівки", - повідомило джерело, якого цитує канал "Вести".

Теракт у залі прибуття іноземних рейсів аеропорту "Домодєдово" був скоєний 24 січня. Спрацював вибуховий пристрій потужністю до п'яти кілограмів у тротиловому еквіваленті, закріплений на поясі у терориста-смертника.

Від вибуху загинули 35 осіб, зокрема сам терорист-смертник. У лікарнях перебувають 117 поранених, серед яких громадяни Таджикистану, Нігерії, Німеччини, Словенії, Словаччини, Молдови, Франції, Італії.

Середа оголошена у Москві і Московській області днем жалоби. Відмінено усі розважальні програми на телевізійних каналах, приспущені прапори. Поминальні служби пройдуть у багатьох церквах, у мечетях і синагогах.

Теракт у "Домодєдово": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини