RU

Південна Осетія запрошує послів країн ОБСЄ відвідати республіку

27.08.2008, 10:27

Південна Осетія після визнання незалежності Росією запрошує послів країн-учасниць ОБСЄ відвідати республіку для одержання об'єктивної інформації про ситуацію в регіоні.

"Вважаючи, що ОБСЄ, маючи об'єктивну інформацію про реальне становище у Південній Осетії під час грузинської військової агресії, зможе ефективніше використати свої можливості для нормалізації ситуації, маю честь від імені Президента Едуарда Кокойти надіслати вам і послам країн-учасниць ОБСЄ запрошення відвідати Південну Осетію, щоб познайомитися із ситуацією на місці", - зазначається у розміщеному в середу на офіційному сайті уряду Південної Осетії тексті листа, підписаного главою МЗС республіки Муратом Джиоєвим.

Листа адресовано чинному голові ОБСЄ Олександрові Стаббу. У ньому наголошується, що в серпні 2008 року Південна Осетія зазнала нової військової агресії з боку Грузії, яка кинула всю потужність своїх збройних сил, оснащених усіма видами наступальної зброї, на мирне населення Південної Осетії.

"Понад дві тисячі осіб були вбиті або зникли безвісти, тисячі людей одержали поранення, зруйновано місто Цхінвал та багато населених пунктів Південної Осетії", - йдеться в документі.

Нагадаємо, 26 серпня Президент Росії Дмитро Медведєв підписав укази про визнання Росією незалежності Південної Осетії та Абхазії. Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав рішення керівництва РФ про визнання незалежності Південної Осетії та Абхазії "абсолютно незаконним".

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини