RU

Південна Корея готується до війни

03.07.2009, 11:08

У разі війни з КНДР Південна Корея збирається захищати всі свої найважливіші об'єкти від електромагнітного випромінювання, яке утвориться внаслідок ядерного вибуху. Витрати на це перевищать $78 млн.

"Ми закриємо себе чимось подібним на стальні сейфи",- цитують "Вести" слова представника командування збройних сил Південної Кореї. Захист буде насамперед встановлено на головних політичних і військових об'єктах, включаючи резиденцію президента. Ядерний вибух супроводжується жорстким електромагнітним випромінюванням, яке може вивести з ладу все електронне обладнання в радіусі сотень або навіть тисяч кілометрів.

Раніше сьогодні Міністерство оборони Південної Кореї оголосило про рішення на третину збільшити фінансування військових технологічних розробок протягом майбутніх п'яти років, щоб дати відповідь на зростання ракетного і ядерного потенціалу КНДР. Частка таких витрат в асигнуваннях на збройні сили збільшиться з 5,6% у поточному році до 7,4% у 2014 році.

Тільки минулого тижня у Південній Кореї було прийнято програму, спрямовану на створення системи постійного стеження за всіма ракетними і ядерними об'єктами на Півночі з метою їх знищення у разі необхідності. Відповідні зміни вже внесено у план реформування збройних сил, прийнятий у 2005 році.

Південна Корея, йдеться у сьогоднішній заяві міністерства, збирається отримати потенціал завдання швидких ударів по об'єктах на Півночі у разі виникнення війни. Нинішні рішення, повідомило військове відомство, вже схвалені Президентом Південної Кореї Лі Мен Баком.

Нагадаємо, КНДР у квітні запустила балістичну ракету великої дальності, яка перелетіла через територію Японії. 25 травня Пхеньян провів також друге ядерне випробування. Тільки у четвер КНДР знову запустила чотири ракети малої дальності, у тому числі класу земля-корабель.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини