RU

Після проведення других дебатів Обама випереджає Маккейна

09.10.2008, 09:34

Опитування громадської думки свідчать про те, що Барак Обама завойовує велику популярність виборців і випереджає Джона Маккейна після других за рахунком дебатів між кандидатами в Президенти США.

Як повідомляє Бі-бі-сі, більшість американців вважають, що Маккейну не вдалося скрушити Обаму під час останнього словесного протистояння. Це підтверджує і опитування, проведене телекомпанією Сі-Эн-Эн, - 54 % телеглядачів вважають виступ Обами більш успішним, Маккейном залишилися задоволені 30 %. Результати іншого опитування, проведеного на замовлення Сі-бі-ес серед телеглядачів, які перед початком дебатів не мали певної позиції щодо двох кандидатів, також говорять, що Обама був кращим.

До того ж зустріч двох суперників була напруженою. Після закінчення дебатів партнер Обами у президентській гонці Джо Байден звинуватив Маккейна в тому, що той вів суперечку в неприйнятному тоні.

За даними компанії "Rasmussen", зараз американці більше довіряють демократам із усіх 10 ключових питань передвиборчої кампанії. Найбільше перевага відчувається в дискусії про долю охорони здоров'я, освіти і соціального забезпечення. Що стосується стану економіки, який залишиться найважливішою темою передвиборчої гонки, то тут перевага Обами становить 13 процентних пунктів. До того ж, як показують дані опитувань "Gallup", більшість виборців готові голосувати за Обаму саме через його економічну програму (зокрема, підтримуючи податкові зміни). Останні результати замірів "Rasmussen" показують, що республіканці втратили свою перевагу в таких питаннях, як міжнародна політика і війна з тероризмом. Якщо раніше виборці вважали, що саме Маккейн є компетентнішим у всьому, що стосується війни в Іраку, то тепер довіра більшості американців на боці Обами.

Загалом, за даними центру "Gallup", який проводить щоденні заміри громадської думки, Обама може отримати 51 % голосів, тоді як Маккейн лише 42 %.

Останні дебати між Обамою і Маккейном повинні пройти 15 жовтня в Нью-Йорку.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини