RU

Під час Олімпійських ігор у Пекіні дощитиме

16.07.2008, 09:49

Під час проведення Олімпійських ігор у Пекіні можливі зливи, грози, град, висока температура й тумани, повідомили у середу місцеві ЗМІ з покликаннями на інформацію столичного метеоуправління.

Як повідомляє телеканал "Вести" (РФ), під час відкриття ігор ймовірність дощу в районі стадіону "Велике гніздо", де відбуватиметься церемонія, становить 41%, а у всьому місті - 47%, зауважили метеорологи. Вони також вважають, що найбільшу "небезпеку" можуть становити проливні дощі, які заважатимуть рухові транспорту.

Відповідальний співробітник метеорологічного управління Пекіна зазначив, що влада серйозно готується до того, щоб забезпечити сприятливу погоду під час Олімпіади, зокрема, "штучний вплив на погоду буде одним із заходів". Як повідомлялося раніше, у Пекіні кілька разів проводилися навчання з "розстрілу" дощових хмар.

За кілька годин до проведення олімпійських заходів управління повідомлятиме точний прогноз погоди, щоб спортсмени та глядачі змогли відповідним чином підготуватися.

Для того, щоб своєчасно інформувати про погодний катаклізм, Китай у травні запустив метеорологічний супутник із найсучаснішим обладнанням, який допоможе здійснювати точне прогнозування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини