RU

Організатора найбільшого в історії США шахрайства посадили на 30 років

01.07.2011, 10:16

Федеральний суд штату Віргинія в четвер засудив до 30 років ув'язнення колишнього главу однієї з найбільших американських іпотечних компаній Taylor, Bean & Whitaker Mortgage Corp. (TBW) Лі Бентлі Фаркаша за організацію наймасштабнішого в історії США іпотечного шахрайства. Прокуратура домагалася для Фаркаша довічного ув'язнення.

Як повідомляє Взгляд, в квітні суд визнав його винним по всіх 14 статтях обвинувачення - в злочинній змові з метою шахрайства, банківських махінаціях, шахрайстві з цінними паперами і шахрайстві з використанням електронних засобів сполучення, а також іншим пунктам. Сам Фаркаш стверджував, що він не зробив нічого протизаконного.

Як раніше заявляла прокуратура, Фаркаш "керував найбільшою схемою банківських махинаций в історії, що додала масла у вогонь світової фінансової кризи і призвела не тільки до розвалу TBW, але й сприяла банкрутству одного з найбільших в країні комерційних банків (Colonial Bank)".

За оцінками прокуратури, дії Фаркаша нанесли збиток державним програмам житлового будівництва в розмірі більше $1,9 млрд.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини