Опубліковано фото мутованих біля Фукусіми-1 ромашок

23.07.2015, 14:18
Опубліковано фото мутованих біля Фукусіми-1 ромашок - Фото
Фото: twitter.com/san_kaido
Користувач соціальної мережі Twitter з Японії опублікував фотографії ромашок, які, за його словами, ростуть біля місця аварії на атомній електростанції Фукусіма-1 в місті Окума.

На знімках видно деформацію рослини, яка, імовірно, сталася в результаті впливу на навколишнє середовище радіоактивних речовин.

Раніше із цього району Японії користувачі соціальних мереж публікували й інші свідчення мутацій, зокрема кроликів і овочів.

333.jpg

Нагадаємо, техногенна аварія на АЕС Фукусіма-1 сталася весною 2011 року після того, як цунамі, що обрушилося на станцію, вивело з ладу системи енергоживлення та охолодження трьох реакторів. Це призвело до розплавлення ядерного палива, вибухів водню, а також викидів значної кількості радіоактивних речовин і зараження прилеглих районів. За оцінками фахівців, потужність вибуху в Фукусіма приблизно втричі перевищувала таку в Чорнобилі.

111.jpg


На думку експертів, накопичена в підземних тунелях вода - одна з головних причин радіоактивного забруднення грунтових вод під аварійної станцією. Більше того, змішуючись з грунтовими водами, радіоактивний фільтрат, швидше за все, потрапляє в море. Станом на кінець літа 2013 року з резервуарів АЕС щодня в океан виливалося більше 300 тонн зараженої води.

222.jpg


Читайте також: на аварійній АЕС Фукусіма створюють шар вічної мерзлоти

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса