RU

Опитування Левада-центр. Кому з пропагандистів довіряють росіяни

01.08.2019, 12:38
Опитування Левада-центр. Кому з пропагандистів довіряють росіяни - Фото
Володимир Соловйов (фото - скріншот відео)

Росіяни найбільше довіряють пропагандисту Володимиру Соловйову. Про це свідчать дані опитування російського Левада-центр.

"Найбільшу довіру у росіян викликають ведучі популярних телевізійних ток-шоу і новинних передач, як найбільш масових програм: Володимир Соловйов (23%), Андрій Малахов (11%), Володимир Познер, Андрій Норкін, Ольга Скабєєва (по 6%) і Дмитро Кисельов (5%) - так відповідають на відкрите питання, в якому респонденти самі називали прізвища журналістів", - наголошується в повідомленні.

Телебачення, як і раніше залишається основним джерелом інформації для більшості росіян, але його аудиторія поступово знижується.

"Якщо десять років тому інформацію по телевізору отримувало 94% росіян, то сьогодні таких 72%. Найрідше отримують новини по телевізору наймолодші: 42% (серед росіян до 25 років) проти 93% серед найстарших (65 років і старше)" , - уточнили в соціологи.

У молоді роль головного джерела інформації сьогодні грає не телебачення, а соціальні мережі.

"Довіра до телебачення, як джерела новин, в останні кілька років коливається навколо 55% населення. Однак десять років тому ця цифра була на третину вище - майже 80% населення. Довіру до телебачення зберігають насамперед люди старше 35 років", - уточнюється в повідомленні.

Серед основних телеканалів, які є для росіян джерелами новин, сьогодні як і раніше лідирують Россия-1 (його дивляться 48% росіян) і  Первый канал (47%). З деяким відривом слідують НТВ (36%) і Россия-24 (31%) і РЕН-ТВ (17%). Невелику аудиторію мають телеканал Культура (5%) і РБК-ТВ (4%). Невеликими за розміром своєї аудиторії є такі телеканали як Спас (2%), Euronews (2%) і Дождь (1%).

Фото: levada.ru

Опитування Левада-центру було проведено за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення об'ємом 1,6 тисяч осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах. Дослідження проводилося на дому у респондентів методом особистого інтерв'ю. Останні дані наведені на березень 2019 року.

22 січня 2019 року повідомлялося, що Соловйов володіє ще однією віллою на озері Комо в Італії.

Читайте також: У Раді Європи назвали поведінку Скабєєвої неприйнятною

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини