RU

ООН дозволила Індії топити піратів

21.11.2008, 17:27

Флот Індії отримав офіційний дозвіл ООН переслідувати піратські судна у сомалійських водах. Про це передає Бі-бі-сі.

"Дозвіл, даний нам Організацією Об'єднаних Націй, дозволяє кораблям індійського флоту заходити у води Сомалі, якщо це пов'язано з переслідуванням піратів", - заявили представники індійського командування.

Індія закликала інші країни до співпраці і координації дій у боротьбі з морським піратством. Деякі держави вже висловили готовність до сприяння. За деякими повідомленнями, індійська влада має намір наступного тижня направити в Аденську затоку принаймні ще один військовий корабель. Ймовірно, це буде есмінець "Майсор".

"Табар", що потопив піратське судно, патрулює води Аденської затоки менше місяця, проте вже встиг забезпечити безпеку 35 суднам, що проходять небезпечним відрізком маршруту.

Дії піратів ставлять під загрозу торгівлю між багатьма країнами, оскільки Аденська затока зв'язує Червоне море з Індійським океаном і є одним із найбільш завантажених торгових морських шляхів. Лише з початку нинішнього року пірати напали на понад 90 суден, і втрати, нанесені піратами різним державам, складають близько $30 мільйонів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини