RU

Онищенко знайшов антибіотики в литовському молоці

18.09.2013, 09:37
Онищенко знайшов антибіотики в литовському молоці - Фото
Геннадій Онищенко
Росія обмежила ввезення литовських молочних продуктів. У сирі і молоці фахівці знайшли антибіотики.

Голова Росспоживнагляду і головний санітарний лікар країни Геннадій Онищенко пояснив, що все частіше фахівці знаходять у литовських молочних продуктах те, чого за російськими нормами там бути не повинно - а саме антибіотик тетрациклін. При цьому в російських супермаркетах молочної продукції з Литви мінімум. За оцінками експертів, вона займає менше одного відсотка ринку.

Нагадаємо, останнім часом Росспоживнагляд все частіше забороняє ті чи інші продукти. Так, увагу відомства привернула далекосхідна "радіоактивна" риба. Геннадій Онищенко закликав якомога ретельніше стежити за поставками риби із цього регіону - причиною послужили витоку радіоактивної води, які раз у раз відбуваються на японській АЕС Фукусіма. Заражена вода потрапляє в океан.

Не побачать росіяни на полицях магазинів найближчим часом і молдавського вина. Росспоживнагляд знайшов в ньому пластифікатори. За словами Онищенка, заборона на ввезення алкоголю не знімуть доти, поки Росія не побачить, які кроки Молдова збирається робити.

Однак найбільше росіян засмутила заборона на ввезення в країну українських цукерок Roshen - у солодощах знайшли бензопірен. Деякі спостерігачі кажуть, що це справа з політичним підтекстом, однак Онищенко такі припущення заперечує.

Джерело: канал Вісті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини