RU

Онищенко хотіли нагодувати цукерками Roshen

30.08.2013, 17:37
Онищенко хотіли нагодувати цукерками Roshen - Фото
Геннадій Онищенко

Главу Росспоживнагляду Геннадія Онищенка під час візиту на Далекий Схід пригостили забракованими в Росії цукерками української компанії Roshen. При цьому Онищенко припускає, що Україна намагається налагодити схему ввезення цукерок компанії Roshen до Росії через Казахстан.

"Були на Далекому Сході. Подають чай і подають цукерки, і я бачу, що до болю знайомий Roshen подається", - розповів Онищенко. За його словами, в основному продукти на Далекому Сході закуповують через оптові ринки в Новосибірську і Челябінську, а вони, у свою чергу, забезпечуються через Казахстан.

думаю, що Україна налагоджує схеми реекспорту через Казахстан. Якщо це буде, то переговори у нас можуть затягнутися. Якщо вони замість налагодження якості продукції налагодять схеми реекспорту, то буде біда. Я вже дав команду це перевірити", - наголосив глава Росспоживнагляду.

Нагадаємо, цукерки української фабрики Roshen зникли з російських супермаркетів в липні. У них знайшли бензопірен. У серпні Геннадій Онищенко і міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк провели переговори про повернення українських цукерок Roshen на російські прилавки. У результаті сторони домовилися, що українські цукерки можуть потрапити на ринок РФ, але тільки після ретельної перевірки російськими експертами. При цьому перевіряти будуть кожну партію товару. За безпеку цукерок відповідатимуть спеціально акредитовані лабораторії.

Геннадій Онищенко

Джерело: канал Вести

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини