Олланд хоче достроково вивести війська з Афганістану

Олланд хоче достроково вивести війська з Афганістану - Фото
Источник фото: ЕРА
08.05.2012, 10:14

Новообраний президент Франції Франсуа Олланд має намір вивести французьких солдатів з Афганістану раніше на два роки, ніж передбачено

Зараз обраний президент П'ятої республіки разом зі своїми помічниками готується до міжнародних зустрічей. Найближчим часом Олланд відправиться з візитами до Німеччини і США. У його штабі вже заявили, що всі передвиборчі обіцянки він виконає. Так, на саміті НАТО в Чикаго Олланд збирається поставити питання про дострокове виведення французького контингенту з Афганістану до кінця цього року. Представники альянсу кажуть, що наполягатимуть на дотриманні колишнього, узгодженого терміну, а саме - наприкінці 2014 року, - передає канал Вісті.

Раніше лідери ЄС виступили з стурбованими заявами з приводу на президентських виборах у Франції критики заходів жорсткої економії Франсуа Олланда. Якщо Ніколя Саркозі активно підтримував Ангелу Меркель в питаннях розробки єдиних норм жорсткої фіскальної політики для всіх країн Єврозони, то Олланд вів свою передвиборчу кампанію під гаслами перегляду досягнутих у цій галузі домовленостей.

На думку Олланда, потрібно не скорочувати бюджетні витрати, що неминуче призводить до уповільнення економічного зростання, а, навпаки, вживати заходів щодо стимулювання економіки.