RU

Олланд хоче достроково вивести війська з Афганістану

08.05.2012, 10:14
Олланд хоче достроково вивести війська з Афганістану - Фото
Фото: ЕРА
Зараз обраний президент П'ятої республіки разом зі своїми помічниками готується до міжнародних зустрічей. Найближчим часом Олланд відправиться з візитами до Німеччини і США. У його штабі вже заявили, що всі передвиборчі обіцянки він виконає. Так, на саміті НАТО в Чикаго Олланд збирається поставити питання про дострокове виведення французького контингенту з Афганістану до кінця цього року. Представники альянсу кажуть, що наполягатимуть на дотриманні колишнього, узгодженого терміну, а саме - наприкінці 2014 року, - передає канал Вісті.

Раніше лідери ЄС виступили з стурбованими заявами з приводу на президентських виборах у Франції критики заходів жорсткої економії Франсуа Олланда. Якщо Ніколя Саркозі активно підтримував Ангелу Меркель в питаннях розробки єдиних норм жорсткої фіскальної політики для всіх країн Єврозони, то Олланд вів свою передвиборчу кампанію під гаслами перегляду досягнутих у цій галузі домовленостей.

На думку Олланда, потрібно не скорочувати бюджетні витрати, що неминуче призводить до уповільнення економічного зростання, а, навпаки, вживати заходів щодо стимулювання економіки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини