RU

Обшук телеканалу в Мінську: силовики забрали техніку - фото

09.04.2019, 16:29
Обшук телеканалу в Мінську: силовики забрали техніку - фото - Фото
Фото: belsat.eu

У Мінську силовики закінчили обшук офісу телеканалу Белсат, вони вилучили всю техніку. Про це повідомляє  сайт телеканалу.

"Вони не пояснили, в чому провина Белсату. Вони сказали, що потрібно говорити правду, я не знаю, що вони мали на увазі. Всі ці дії мають на меті перешкодити діяльності телеканалу в Мінську та Білорусі. Вже не вперше вони приходять з обшуком. Тільки раніше це були адміністративні справи, а зараз ми під загрозою кримінальної справи. Влада зачищає інформаційний простір", - зазначив представник Микола Дебело.

Фото: belsat.eu

Слідчий комітет повідомив, що обшук проводиться в рамках кримінальної справи за ст. 188 Кримінального кодексу (наклеп).

Представниця Белсату в Білорусі Ірина Славникова припустила, що справа може стосуватися матеріалу про корупційні схеми в закупівлях медичного обладнання. З технічної помилки на сайті було опубліковано робочу не фінальну версія сюжету. Белсат спростував інформацію і вибачився.

Техніку вивезли в чорному бусі. "Правоохоронці вилучили три ноутбука і два блоки, а також інші носії інформації. Їх цікавить вся інформація, яка там знаходиться", - уточнюється в повідомленні.

Белсат - канал супутникового телемовлення білоруською мовою, він був створений на підставі договору МЗС Польщі і польського публічного телебачення TVP.

9 квітня оперативники обшукали офіс телеканалу Белсат.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини