RU

ОБРЄ не визнала вибори Президента Білорусі

20.12.2010, 15:20
ОБРЄ не визнала вибори Президента Білорусі - Фото
e0d9a59129cb56098913dd0070fe3453.jpg

ОБРЄ не визнала вибори Президента Білорусі
Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБРЄ) не визнала вибори Президента Білорусі легітимними. Про це заявив сьогодні глава її місії Тоні Ллойд.

"Нормативно-правова база у Білорусі неадекватна і не гарантує проведення прозорих виборів у світлі зобов'язань ОБРЄ", - наголосив Т.Ллойд, якого цитує ІТАР-ТАРС. "Немає умов для ефективної подачі скарг, - зазначив він. - Вибори не змогли дати Білорусі майбутнього, якого вона заслуговує".

Нагадаємо, місія спостерігачів СНД визнала недільні вибори Президента Білорусі відповідними демократичним нормам. Глава місії Сергій Лебедєв вважає законними дії білоруських сил безпеки проти учасників опозиційної акції протесту в центрі Мінська вчора ввечері.

Внаслідок зіткнень біля Дому уряду постраждали декілька десятків осіб. Затримані близько 600 активістів опозиції, зокрема майже усі суперники Президента Олександра Лукашенка на виборах.

За офіційними даними, О.Лукашенко переміг, набравши близько 80% голосів. Двоє опозиційних кандидатів - Володимир Некляєв і Андрій Санніков - подали скаргу до Центрвиборчкому, вимагаючи скасування результатів дострокового голосування. Явка виборців становила 90%, до того ж 23%, що прийшли на вибори, проголосували достроково.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини