Обама запевнив, що США прагнуть до миру з КНДР

26.03.2012, 09:05
Обама запевнив, що США прагнуть до миру з КНДР - Фото
Фото: EPA

Президент США Барак Обама заявив, що Штати не мають ворожих намірів стосовно Пхеньяну, але КНДР повинна відмовитися від ядерної зброї

Зокрема, американський президент підкреслив, що провокації Північної Кореї та ядерна програма Пхеньяну підривають безпеку, - передає Бі-бі-сі.

"Більше не буде заохочень провокацій. Ці дні пройшли", - заявив Барак Обама, підкресливши, що США володіють великою кількістю ядерної зброї, ніж це необхідно, і здатні забезпечити свою безпеку навіть при його подальше скорочення.

"Я хочу звернутися безпосередньо до лідерів в Пхеньяні. США не мають ворожих намірів стосовно вашої країни. Ми прагнемо до миру", - підкреслив президент США.

Нагадаємо, сьогодні в Сеулі розпочинається саміт з ядерної безпеки, в якому беруть участь більше 50 країн світу. Учасники зустрічі мають намір обговорити заходи, які дозволять запобігти використанню ядерних технологій кримінальними і терористичними групами.

Раніше президент США Барак Обама пригрозив Пхеньяну введенням санкцій у разі запуску ракети, який в КНДР запланований на квітень цього року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы