RU

Обама залишився задоволеним собою

23.12.2010, 10:00
Обама залишився задоволеним собою - Фото
cdf64de37816467a40235b86135c10bc.jpg

Обама залишився задоволеним собою
Президент США Барак Обама вважає тижні, минулі після листопадових проміжних виборів у Конгрес США, найпродуктивнішим післявиборчим періодом за декілька десятиріч, а два роки власного перебування при владі - найпродуктивнішими за життя декількох поколінь. Про це він заявив на прес-конференції у Білому домі перед від'їздом на Різдвяні канікули.

Як передає канал "Вести", до того ж американський Президент обачно додав, що вважає досягнуті результати перемогою не для себе, а для американського народу.

На перше місце серед цих результатів Б.Обама поставив новий російсько-американський договір з СНО, який був ратифікований Сенатом США буквально за півтора години до початку прес-конференції. Президент визнав, що він буквально "знемагав" в очікуванні цього рішення, оскільки до його прийняття не вважав за необхідним для себе поїхати на різдвяні канікули.

Б.Обама також акцентував на своїй готовності до компромісів і спільної роботи з опозицією. Але на пряме питання про те, хто, на його погляд, буде "керувати машиною" національної економіки, він відповів: "Цією машиною управляє американський народ... І обом партіям доведеться отримати відповідь, і мені також, якщо ми скрутимо кудись не туди", - сказав Президент США.

"Думаю, ми пройшли точку кризи в економіці. Але тепер треба розвернутися і зосередитися на робочих місцях і зростанні. І в найближчі два роки я буду сфокусований тільки на одному - не на порятунку економіки від потенційної катастрофи, а на тому, щоб запустити "движок", реально почати знижувати рівень безробіття і оснащуватися всім необхідним для конкурентної боротьби у ХХI столітті", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський сенат ратифікував договір з Росією з СНО. За це проголосували дві третини сенаторів.

З моменту ратифікації документа між США і Росією поновлюються взаємні інспекції військових баз і ядерного арсеналу. Щоб договір набув чинності, його повинні ратифікувати законодавчі органи обох країн. У російській Держдумі вже заявили, що готові розглянути документ до кінця цього року.

Барак Обама: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини