RU

Обама випереджає Маккейна на 6%

20.10.2008, 12:48

Обама випереджає Маккейна на 6%
Кандидат в президенти США від демократичної партії Барак Обама випереджає у гонці на посаду Президента кандидата-республіканця Джона Маккейна на 6 пунктів.

За даними опитування, Б. Обаму підтримують 50% респондентів, а Дж.Маккейна - 44%. Погрішність телефонного опитування, в якому взяли участь 1 211 осіб, становить 2,9 процентних пункти, передає "Reuters".

Рейтинг Б. Обами вперше досяг 50% за останні два тижні. Сенатор-демократ від штату Ілліноїс знову вирився вперед після трьох днів лідерства Дж.Маккейна, що пішло за останніми теледебатами претендентів на пост президента США минулої середи.

"Обамі вдалося консолідувати своїх прихильників, і тепер він лідирує серед молоді, афроамериканців та іспаномовного населення", - сказав організатор опитування Джон Зогбі. Дж.Маккейн як і раніше лідирує з невеликим відривом серед чоловіків і випереджає Б. Обаму на 13 пунктів серед білого населення, 53% якого підтримують кандидата-республіканця.

Збільшеній популярності Б. Обами сприяла підтримка колишнього Держсекретаря республіканця Коліна Пауелла і заява кандидата про те, що він зібрав рекордні $150 мільйонів у фонд передвиборчої кампанії у вересні. Ці кошти дають йому значну перевагу у платній рекламі в останні 15 днів передвиборчої гонки.

Президентські вибори у США відбудуться 4 листопада.

Досьє на Барака Обаму >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини