RU

Обама випереджає Маккейна на 6%

29.10.2008, 16:40

Обама випереджає Маккейна на 6%
Демократ Барак Обама випереджає за популярністю республіканця Джона Маккейна за те, що залишилося шість днів до запланованих на 4 листопада президентських виборів у США.

Згідно з обнародуваними сьогодні результатами опитування громадської думки, що проводилося дослідницькою службою "Zogby", серед 1,1 тис. виборців, розрив між кандидатами становить 6%.

У цей час молодого сенатора з штату Іллінойс готові підтримати 49% учасників дослідження, а його суперника, сенатора з Арізони, - 44% опитаних. За словами голови служби Джона Зогбі, Б.Обама має явну перевагу серед таких важливих груп, як незалежні виборці (15%), жінки (10%), католики (8%) і пенсіонери (5%). Майже порівну розділилися між двома кандидатами симпатії чоловіків і представників робочого класу, так званих "блакитних комірців".

Тим часом, згідно з даними опитування, Б.Обама лідирує за популярністю в шести з восьми ключових штатів, що дають найбільшу кількість вибірників. Так, в Огайо, Невада, Колорадо і Вірджинії, в яких під час виборів у 2004 р. перемогу отримав республіканець Джордж Буш, зараз з великим відривом лідирує демократ Б.Обама.

За результатами опитування поки неясно, як проголосують виборці у Флориді і Північній Кароліні, де в свій час переміг нинішній Президент США. Там голоси виборців розподіляються порівну між Дж.Маккейном і Б.Обамою, - передає ПРАЙМ-ТАСС.

Нагадаємо, вибори Президента США відбудуться 4 листопада.

Детальніше про вибори Президента США >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини