RU

Обама оцінив своє правління на четвірку з плюсом

15.12.2009, 18:00

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама оцінює свій перший рік президентства на "тверду" четвірку з плюсом. Про це він заявив в інтерв'ю Опрі Уінфрі.

Як пише "Daily Mail", Б.Обама відзначив прогрес в економічній і міжнародній сферах. За його словами, єдина причина, з якою він не поставив собі вищої оцінки, полягає у тому, що деякі елементи його програми - реформа охорони здоров'я і створення більшої кількості робочих місць - все ще не виконані.

"Більше всього мене зараз непокоїть, що економічний розвиток почався, а збільшення кількості робочих місць не сталося", - зазначив Президент США у програмі телеканалу ABC "Різдво у Білому домі". Б.Обама додав, що позитивними стали факти виведення американських військ з Іраку і те, що США на правильному шляху в Афганістані.

Нагадаємо, 4 листопада 2008 року на Президентських виборах у США Б.Обама зі значним відривом обійшов конкурента-республіканця Джона Маккейна. 20 січня 2009 року у Вашингтоні Б.Обама склав присягу 44-го Президента США. На церемонії інавгурації були присутні сотні тисяч американців. Виступаючи перед ними, новий Президент США пообіцяв світові "нову Америку, яка слухатиме всі голоси". Звертаючись до ісламського світу, Б.Обама зазначив, що США обиратимуть "новий шлях, оснований на взаємних інтересах і взаємній повазі".

Барак Обама: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини