RU

Обама дякує Медведєву і Саркозі

26.10.2009, 09:11

Президент США Барак Обама в телефонних розмовах обговорив з російським колегою Дмитром Медведєвим і французьким - Ніколя Саркозі питання, пов'язані з ядерною програмою Ірану.

Як повідомляє "Deutsche Welle", сторони підтримали досягнуте в Відні компромісне рішення щодо збагачення іранського урану. Під час розмов також було відзначено важливість вироблення спільної позиції і спільних дій щодо ядерної програми Тегерану. Б.Обама висловив вдячність Д.Медведєву і Н.Саркозі за підтримку у цьому питанні і наголосив на необхідності найшвидшого втілення в життя досягнутої угоди, заявив у Вашингтоні прес-секретар Білого дому.

Нагадаємо, у жовтні представники Ірану, Росії, Франції і США на переговорах в столиці Австрії підписали попередню угоду. Відповідно до документа, іранський уран буде збагачуватися в Росії, а потім прямувати на додаткову переробку у Францію.

Отримані в результаті матеріали будуть використовуватися в іранських реакторах і в медичних цілях. Керівництво в Тегерані оголосило, що остаточне рішення про угоду буде прийнято на початку листопада. Як заявив представник іранського уряду, для вивчення пропозицій потрібен час.

Барак Обама: біографія і добірка новин>>>

Дмитро Медведєв: біографія і добірка новин>>>

Ніколя Саркозі: біографія і добірка новин>>>

Ядерні програми Ірану і Північної Кореї: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини