RU

Обамі не вдається відібрати у американців штурмову зброю

20.03.2013, 14:51
Обамі не вдається відібрати у американців штурмову зброю - Фото
Фото: ЕРА
Сенат США не буде обговорювати питання про заборону на штурмову зброю. Про те, що цей пункт виключений із законопроекту, повідомив лідер демократичної більшості Гаррі Рід, - передає канал Вісті.

Рід розповів, що ініціатива про заборону штурмової зброї не набере необхідної кількості голосів, внаслідок чого буде відхилений весь законопроект. В результаті сенат все ж буде розглядати питання про обмеження обігу зброї, але в урізаному вигляді, а точніше - без його головного пункту.

Своє розчарування із цього приводу вже висловила сенатор Дайен Файнстайн, яка стала автором заборони на штурмову зброю. "Була надія, що Конгрес прислухається, але він, схоже, слухає тільки Національну стрілецьку асоціацію", - заявила вона. Файнстайн додала, що буде продовжувати боротьбу за заборону штурмової зброї, однак тепер перспективи цієї боротьби, схоже, вирішені наперед.

Законопроект про введення обмежень на обіг зброї був анонсований президентом Бараком Обамою 17 січня 2013 року. Ця ініціатива стала відповіддю на масовий розстріл в школї Сенді-Хук 14 грудня 2012 року і ряду інших групових вбивств із застосуванням штурмової зброї.

Тим часом представники Національної стрілецької асоціації мають свій погляд на проблему розстрілів: за словами її представників, розстріли можливі лише там, де існують заборони на носіння зброї. Щоб уникнути подібних інцидентів в майбутньому, представники НСА пропонують два виходи: або зняти заборону на носіння зброї вчителями, введену після випадків насильства проти учнів, або поставити біля входу кожної школи по озброєному охоронцеві. І в тому, і в іншому випадку виробники зброї лише виграють.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини