RU

Обамі вручили Нобелівську премію світу

10.12.2009, 16:45

Президентові США Бараку Обамі на церемонії у столиці Норвегії Осло сьогодні вручили Нобелівську премію світу.

Як повідомляє "Радіо свобода", виступаючи на церемонії, Б.Обама визнав, що він недостатньо зробив, щоб заслужити премію. Він так само підтвердив, що "безсумнівно, є люди, які більше нього заслуговують Нобелівської премії світу".

Президент США також пояснив, як його ініціативи в Іраку і Афганістані узгодяться з тезами про "руйнування стін через діалог і співпрацю" – на його думку, іноді війна "необхідна і морально виправдана". За словами Б.Обами, люди повинні прийняти "важку правду", що насильство неможливо викорінити, і часом країни змушені вести війну, щоб захистити своїх громадян від злочинних режимів або терористичних груп.

Нагадаємо, нещодавно Б.Обама затвердив рішення про збільшення американського військового контингенту в Афганістані ще на 30 тисяч військовослужбовців. Раніше Нобелівський комітет, який у жовтні присудив премію американському лідерові, заявив, що таким чином відзначено його "неймовірні" зусилля для розвитку міжнародної дипломатії, співпраці між народами і його кампанію за ядерне роззброєння.

Барак Обама: біографія та добірка новин>>>
Нагороди, премії, конкурси, рейтинги, рекорди: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини