RU

Новий уряд Франції буде сформовано 16 травня

11.05.2012, 11:01
Новий уряд Франції буде сформовано 16 травня - Фото
Обраний президент Франції Франсуа Олланд (фото - ЕРА)
Новий уряд Франції буде сформовано 16 травня. Про це повідомив сьогодні обраний президент країни Франсуа Олланд.

"Формування уряду, безсумнівно, відбудеться в кінці дня, наступного за днем ​​вступу на посаду", - зазначив Олланд, якого цитує ІТАР-ТАРС.

Новий голлва французької держави, церемонія передачі владних повноважень якого пройде 15 травня цього року о 10:00 за місцевим часом, також зазначив, що після інавгурації він в цей же день назве ім'я прем'єр-міністра.

Через кілька годин після цього Олланд здійснить свій перший візит в якості президента Франції до Берліна, де в нього відбудуться переговори з канцлером ФРН Ангелою Меркель. "У нас є теми, за якими наші позиції ще не збігаються, і це не пройшло повз вас", - сказав обраний президент, звертаючись до журналістів.

За його словами, усі найближчі тижні він проведе у консультаціях з Меркель, "зокрема, з питання боротьби з грецькою кризою". Олланд зазначив, що в поїздці до Німеччини його не будуть супроводжувати ні прем'єр-міністр, ні голова МЗС.

Примітно, що п'ять років тому чинний президент республіки Ніколя Саркозі одразу ж після вступу на посаду також попрямував з візитом у ФРН.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини