Новим президентом ПАРЄ стала депутат парламенту Кіпру

10.10.2017, 17:15
Новим президентом ПАРЄ стала депутат парламенту Кіпру - Фото
Стелла Кіріакідес (скріншот з відео)
Депутат парламенту Кіпру Стелла Кіріакідес була обрана президентом Парламентської асамблеї Ради Європи після відставки Педро Аграмунта 6 жовтня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ.

Згідно з повідомленням, в третьому турі голосування вона отримала значно більшу кількість голосів порівняно з іншим кандидатом - Емануелісом Зінгерісом (Литва).

Стелла Кіріакідес народилася 10 березня 1956 року в Нікосії, Кіпр. Вона вивчала психологію в університеті Редінга і Манчестерському університеті. У кіпрському міністерстві охорони здоров'я вона займалася дитячою та підлітковою психіатрією з 1979 по 2006 рік. Вона була обрана до парламенту Кіпру в 2006 році, де є членом комітету з питань охорони здоров'я та комітету у закордонних і європейських справ.

Кіріакідес ініціювала кампанії по боротьбі з раком молочної залози. Вона організувала першу кампанію із цієї роблеми в Раді Європи в 2013 році.

На Асамблеї вона була головою комітету з соціальних питань, охорони здоров'я і сталого розвитку, а також членом комітету з моніторингу та комітету з питань рівноправності та недискримінації.

6 жовтня відомий проросійською позицією президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт подав у відставку.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю