Нові сутички в центрі Каїра, загинули три людини

Нові сутички в центрі Каїра, загинули три людини - Фото
Источник фото: ЕРА
30.01.2013, 15:21

Всього в ході безладів по всій країні постраждали більше 200 чоловік. Учасники звинувачують президента Мохаммеда Мурсі в невиконанні обіцянок

Три людини вбито в зіткненнях, що спалахнули сьогодні з новою силою між протестуючими і силами безпеки в центрі Каїра. За інформацією лікарів, двоє молодих людей були застрелені в районі площі Тахрір, тіло третього загиблого виявлено на прилеглій до неї вулиці Абдель Монейм Ріяда, - передає ІТАР-ТАРС.

Заворушення в безпосередній близькості від Тахрір - на вулиці Симона Болівара - тривають зранку. У цьому зв'язку силові структури посилили охорону двох великих готелів, які опинилися в епіцентрі подій, - "Helnan Shepherd" і "Semiramis", і виставили там загородження.

Один з найстаріших готелів єгипетської столиці "Semiramis" вже піддався напередодні нападу мародерів, які спробували вчинити там погром і пограбувати його, але їх зупинили самі ж протестувальники. Вночі в лобі готелю потрапила пляшка із запальною сумішшю, виникла пожежа, яку вдалося загасити силами співробітників готелю. За фактом нападу на готель арештовані вже 200 чоловік.
Популярне