RU

Нові сутички в Єгипті: загинули семеро людей

16.07.2013, 14:03
Нові сутички в Єгипті: загинули семеро людей - Фото
Фото: ЕРА
Незабаром після зустрічі заступника держсекретаря США Вільяма Бернса з новими керівниками Єгипту в Каїрі знову спалахнули сутички прихильників згорнутого президента Мухаммеда Мурсі з поліцією і солдатами.

За даними міністерства охорони здоров'я Єгипту, в зіткненнях у столиці загинули сім, ще 261 людина отримала поранення. Міністерство поки не уточнило, чи були всі загиблі і постраждалі протестуючими або ж серед жертв заворушень були і поліцейські чи супротивники Мурсі.

Заступник держсекретаря США провів переговори з новим цивільним керівництвом Єгипту, яке поставили при владі військові - з тимчасовим президентом Адлі Мансуром і прем'єр-міністром Хаземлм Беблави - а також з самим генералом аль-Сісі.

Події останніх двох тижнів у Єгипті Вільям Бернс назвав "другим шансом на те, щоб досягти цілей революції", маючи на увазі ту революцію, що повалила в 2011 році правив 30 років Хосні Мубарака.

Заступник голови зовнішньополітичного відомства США закликав єгипетських військових нікого не заарештовувати за політичними мотивами. У неділю генеральний прокурор Єгипту віддав розпорядження заморозити активи, що належать 14 лідерам руху Брати-мусульмани, а до того прокуратура видала ордер на їх арешт. Вони звинувачуються в підбурюванні до насильства 8 липня в Каїрі. Тоді під час демонстрації протесту біля військових казарм загинула 51 людина. Солдати відкрили вогонь по демонстрантах, які спробували взяти штурмом казарми, де, можливо, перебуває екс-президент.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини