RU

Норвезького стрільця заарештували на вісім тижнів

25.07.2011, 17:44
Норвезького стрільця заарештували на вісім тижнів - Фото
e9d5f97b85d35590cc6ccab351584425.jpg

Норвезького стрільця заарештували на вісім тижнів

Андерс Брейвік, головний обвинувачений в організації терактів в Норвегії, заарештований на вісім тижнів. Таке рішення суд прийняв в ході сьогоднішнього засідання, передає телеканал Sky news.

Перші чотири тижні він проведе в одиночній камері. Відвідування і переписка заборонені.

Обвинувачений в здійсненні подвійного теракту в Норвегії, жертвами якого стали 93 людини, не визнав свою провину. Він заявив, що атаки були "необхідні для збереження Норвегії і Західної Європи від мусульманського поглинання".

Брейвык звинуватив Лейбористську партію в "масовому імпорті мусульман" і заявив, що метою нападів було дати "сильний сигнал для народу".

Терорист також заявив, що "в нашій організації було ще два осередки", хоча до цього стверджував, що діяв один.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок терактів в Норвегії загинули 93 людини, в тому числі і зведений брат кронпринцеси Норвегії Метте-Маріт.

Брейвік мав намір убити колишнього прем'єр-міністра країни Гру Харлем Брунтланн.

Незважаючи на те, що обвинувачений стверджує, що діяв сам, поліція здійснила рейд по східних районах Осло в пошуках можливих спільників. Декількох чоловік було затримано, але згодом відпущено.

Сьогодні рівно опівдні за місцевим часом норвезькі потяги на хвилину припинили рух, а біржа в Осло перервала роботу в пам'ять про жертв трагедії. Хвилину мовчання оголосив прем'єр-міністр країни Йєнс Столтенберг.

Теракти в Норвегії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини