RU

Незважаючи на санкції ЄС, літак "кухаря Путіна" стоїть у Берліні і обслуговується там

18.06.2021, 12:00
Незважаючи на санкції ЄС, літак
Євген Пригожин (фото – Олексій М.Flickr)

Ще в 2020 році проти "кухаря Путіна" Євгена Пригожина і його оточення ввели санкції і Європа, і США. Однак незважаючи на те, що йому заборонений в'їзд до Євросоюзу, а активи – заблоковані, його літак стоїть у Берліні і зараз проходить чергове обслуговування, пише Bild.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Згідно з розслідуванням журналістів, літак Пригожина Hawker 800XP "переїхав" із Санкт-Петербурга до Берліна через два тижні після введення санкцій ЄС, зокрема для обслуговування та ремонту.

"Кухар Путіна" купив цей літак у грудні 2019 року через "підставну компанію в Литві" і зареєстрував у Сан-Марино, пише видання. Далі повітряне судно на постійній основі базувалося в Санкт-Петербурзі і лише в жовтні минулого року змінило дислокацію на Берлін.

Використовувався літак переважно для польотів до Сирії, Лівії і африканських країн, де вагнерівці "за дорученням російського керівництва проводили операції з дестабілізації проти місцевої влади і допомагали дружнім Росії силам експлуатувати місцеве населення", йдеться в розслідуванні.

Читайте також: "Кухарі Путіна" Пригожина заблокували в Facebook – він надумав "розмазати" Цукерберга

Дарья Мостовая
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини