Не тільки Зеленський: Трамп тиснув на прем'єра Австралії - NYT

01.10.2019, 11:35
Не тільки Зеленський: Трамп тиснув на прем'єра Австралії - NYT - Фото
Дональд Трамп (Фото: Ron Sachs/EPA)

Доступ до записів дзвінка президента США Скотту Моррісону обмежили, як і в випадку з розмовою Трамп - Зеленський

Президент США Дональд Трамп "тиснув" на прем'єр-міністра Австралії Скотта Моррісона під час недавнього телефонного дзвінка, повідомляє The New York Times з посиланням на двох чиновників.

Дзвінок був зроблений за запитом Генерального прокурора США Вільяма Барра. Барр збирає інформацію для дізнання Міністерства юстиції, яке потенційно може дискредитувати розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання в американські вибори.

Білий дім обмежив доступ до розшифровки дзвінка, залишивши його тільки для вузької групи співробітників, сказало одне з джерел. Це незвичайні заходи, і вони дуже схожі на ті, які були зроблені відносно розмови Трампа з президентом Володимиром Зеленським, якщо вірити повідомленню викривача з розвідки США.

Читайте колонку: Трамп-Гейт і Україна: Зеленський вийшов з клітки з левами

Спілкування Трампа з прем'єр-міністром Австралії "недвозначно" пов'язане з розслідуванням про російське втручання у вибори, повідомили NYT двоє людей, знайомі з його змістом.  Фактично, Трамп просив австралійський уряд розслідувати самого себе: в ФБР почали вивчати зв'язок Трампа з втручанням Росії після того, як австралійські офіційні особи повідомили про те, що російські посередники пропонували радникам Трампа поширити інформацію, здатну зашкодити Хілларі Клінтон.

Читайте також: "Байден шантажував мого президента".  Інтерв'ю Луценка - за хвилину

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы