Названо причину загибелі Каддафі

21.10.2011, 16:57
Названо причину загибелі Каддафі - Фото
Фото: ЕРА

Лікар, який оглядав тіло Муаммара Каддафі, повідомив, що колишній керівник Лівії був поранений в черевну порожнину вже після того, як його взяли у полон.

Зі слів лікаря Ібрагіма Тіка, куля, що потрапила в область кишечника, стала причиною смерті Муаммара Каддафі. Він також підтвердив, що стріляли і в голову полковника - куля пройшла навиліт через скроню.

Як повідомляють Вести, похорон Каддафі відкладається на невизначений час. Затримка із похованням пов'язана з тим, що влада поки не може визначитися з місцем поховання полковника. До цього часу тіло Каддафі буде знаходитися в морзі Місурати.

Тим часом, багато хто в арабських країнах засудив те, як лівійці обійшлися з мертвою людиною, і вважають, що лідера Джамахирії потрібно було поховати за ісламськими традиціями ще в четвер до заходу сонця, а не влаштовувати посміховисько, виставляючи тіло на загальний огляд.

Нагадаємо, Каддафі, який керував Лівією 42 роки, загинув після того, як його взяли у полон прихильники Перехідної національної ради (ПНР) Лівії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации