RU

Названо причину аварії на Саяно-Шушенській ГЕС

14.09.2009, 12:30

Причиною аварії на Саяно-Шушенській ГЕС стали недоліки в експлуатації і неспрацювання системи захисту. Про це повідомив голова Ростехнагляду Микола Кутьїн. Відомство вважає за необхідне розробку нового проекту на місці ГЕС.

Як передає ІТАР-ТАСС, М.Кутьїн відзначив: "Основні причини аварії на Саяно-Шушенській ГЕС лежать в технологічній площині. Вони пов'язані з недоліками експлуатації, проектування і негараздами у роботі систем контролю". За словами М.Кутьїна, державна комісія спочатку розглядала версію теракту, "але наступного дня ми від неї відмовилися".

"Друга версія була пов'язана з гідроударом, але після обстеження всіх конструкцій і агрегатів, вона не підтвердилася", - відзначив він. "Наступна версія - це експлуатація, - повідомив голова Ростехнагляду. - За нашою оцінкою, внаслідок аварії стався збій у роботі другого агрегату, при цьому не спрацювала система автоматичного контролю". "Стали очевидними системні недоліки у роботі автоматики і самої системи контролю", - наголосив він.

Нагадаємо, вранці 17 серпня на Саяно-Шушенській ГЕС сталася велика аварія. Внаслідок аварії було повністю зруйновано три агрегати з десяти, інші отримали пошкодження. Внаслідок аварії загинули 74 людини.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини