Названо найнебезпечніші країни для жінок: рейтинг

27.06.2018, 17:39
Названо найнебезпечніші країни для жінок: рейтинг - Фото
индия1

У першій трійці країн, де жінкам загрожує найбільша небезпека, - Індія, Афганістан і Сирія

Організація Thomson Reuters Foundation провела глобальне дослідження і склала рейтинг країн, в яких жінкам загрожує найбільша небезпека.

Основні критерії оцінки: доступ до охорони здоров'я, дискримінація, культурні традиції, рівень насильства і торгівля людьми.

На першому місці рейтингу опинилася Індія. Саме в цій країні з населенням 1,3 млрд чоловік жінкам найбільше загрожує сексуальне насильство і домагання, тиск культури і традицій. В Індії жінки найбільше стикаються із загрозою торгівлі людьми, а також примусової праці, сексуального та побутового рабства.

В країні поширені дитячі та примусові шлюби, фізичні покарання. Жінки обмежені в можливості працювати і забезпечувати себе, у них також обмежені права на володіння землею і майном.

На другому місці - Афганістан. Незважаючи на те, що західні донори вкладають мільйони доларів в розвиток країни, тут мільйони жінок щодня стикаються з дискримінацією і погрозами.

Найнебезпечніша ситуація в Афганістані з побутовим насильством. Також у жінок в країні гірший доступ до системи охорони здоров'я, а в працевлаштуванні вони стикаються з постійною дискримінацією.

ООН звинувачувало афганський уряд в тому, що воно залишає гендерну жорстокість безкарною.

На третьому місці рейтингу - Сирія. Після семи років громадянської війни сотні тисяч людей стали біженцями. Тут у жінок проблеми з доступом до медицини і великі загрози різного роду насильства.

Сирійські жінки стикаються з сексуальним насильством, домаганнями і вони обмежені в економічних правах.

Всього в списку десять країн. Крім першої трійки, в нього також включені Сомалі, Саудівська Аравія, Пакистан, Конго, Ємен, Нігерія і США.

США - єдина західна країна, яка потрапила в рейтинг, і вона на десятому місці. Причина - велика небезпека сексуального насильства, в тому числі, згвалтування, домагання, примус до сексу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации