RU

Названо найбагатшу людину Росії

16.02.2009, 09:05

Бізнесмен Михайло Прохоров, статки якого оцінюються у $14,1 млрд., став першим у рейтингу журналу "Фінанс" серед доларових мільярдерів Росії за підсумками 2008 року.

Як повідомляє російська газета "Взгляд", М.Прохоров змістив з вершини рейтингу Олега Дерипаску, капітал якого за підсумками 2007 року оцінювався у $40,0 млрд.

"Завдяки вдалому виходу із "Норільського нікеля" незадовго до економічного колапсу М.Прохоров здобув собі славу гуру", - коментує видання бізнес М.Прохорова.

За підсумками 2008 року кількість доларових мільярдерів в Росії знизилася до 49 з 101 людини. Сумарний статок десяти найбагатших людей Росії через фінансову кризу у світі поменшав за минулий рік на 66% - до $75,9 млрд.

При цьому, якщо за підсумками 2007 року мінімальним рівнем капіталу у першій десятці було $15 млрд., то за підсумками 2008 року - $4,5 млрд.

Нагадаємо, міжнародна фінансово-економічна криза обвалила ціни на сировину, унеможливила для російських бізнесменів практично отримання нових кредитів за рубежем, значно знизила капіталізацію вітчизняних підприємців, загнавши деяких із них у боргову яму і звичайно, серйозно змінила структуру рейтингу російських мільярдерів.

Михайло Прохоров: біографія та підбірка новин>>>
Олег Дерипаска: біографія та підбірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини