RU

Названі міста-лідери за кількістю мільярдерів

08.05.2013, 11:07
Названі міста-лідери за кількістю мільярдерів - Фото
Фото: EPA
Британська дослідницька компанія WealthInsight підрахувала капітали найбагатших людей планети, з'ясувавши, які мегаполіси світу є місцем проживання найбільшої кількості мільярдерів.

Згідно з підрахунками, лідирує в рейтингу Нью-Йорк, де мешкають 70 мільярдерів. Дослідники підкреслюють, що в першу чергу йдеться про Манхеттен. Слідом за ним йде Москва (64 особи), Лондон (54), Гонконг (40) і Пекін (29).

Також компанія склала список міст з найбільшою кількістю мультимільйонерів. Під мультимільйонерами WealthInsight розуміє забезпечених громадян з капіталом понад $30 млн. У такому ракурсі перше місце в рейтингу дісталося Лондону, де проживає 4224 мультимільйонера. На другу сходинку потрапила японська столиця Токіо (3525), третю - Сінгапуру (3154). Нью-Йорк опинився лише на четвертому місці, так як в ньому проживає 2929 багатіїв, а на п'ятому - Рим (945 мультимільйонерів).

При цьому аналітики у WealthInsight очікують, що до 2016 року кількість мільйонерів у країнах БРІКС збільшиться на 76% і дійде до 3,5 млн. У той же час, агентство пророкує США скорочення кількості багатіїв більш ніж на 300 тисяч.

Джерело: Корреспондент.biz
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини