RU

Найманці Каддафі завантажують тіла вбитих у літаки і скидають у пустелі

25.02.2011, 11:30
Найманці Каддафі завантажують тіла вбитих у літаки і скидають у пустелі - Фото
e890be243ed22ab4f7c2e738f0bac343.jpg

Найманці Каддафі завантажують тіла вбитих у літаки і скидають у пустелі

У Лівії, за даними місцевих правозахисників, кількість втрат у заворушеннях між повстанцями і військовими досягла двох тисяч людей.

Протягом вчорашнього дня відразу в декількох населених пунктах йшли справжні бої - билися противники і прихильники режиму Муаммара Каддафі. Місто Завія у 40 кілометрах на заході від столиці атакували африканські найманці, він повністю перебував під контролем бунтівників. Також постріли гриміли у містах Місурата і Адждабія. Водночас у розпорядженні британських журналістів виявилися дані про те, що вірні М.Каддафі солдати завантажують тіла вбитих у транспортні літаки, щоб потім скинути їх у пустелі, - передає канал "Вести".

Водночас посол Венесуели у Тріполі заявив про спокійну обстановку в столиці Лівії і тому, що західні ЗМІ передають відеокадри чотириденної давності. Його слова підтвердив і кореспондент венесуельського телебачення.

Полковник М.Каддафі знову звернувся до нації - по телефону він спілкувався з ведучим у студії державного телебачення. Лідер лівійської революції у всьому звинуватив міжнародний тероризм. За словами М.Каддафі, протестувальники служать інтересам Усами бен Ладена. Реальна влада у країні, на його думку, зосереджена у руках народу. Він знову закликав жителів вийти на вулиці і дати відсіч учасникам акцій протесту.

Сили безпеки Лівії пообіцяли повну амністію тим, хто добровільно складе зброю. А за інформацію про лідерів повстання, буде виплачуватися солідна винагорода. Поки подавити заколот влади не у силах - країна фактично розділена надвоє, повстанці контролюють східну частину Лівії і намагаються прорватися до столиці. Тріполі ще утримують лояльні М.Каддафі армійські підрозділи.

Переворот у Лівії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини