RU

Інавгурація нового папи римського пройде у вівторок вранці

14.03.2013, 12:58
Інавгурація нового папи римського пройде у вівторок вранці - Фото
Папа римський Франциск (фото - ЕРА)

Урочиста меса по інавгурації нового глави римсько-католицької церкви Франциска пройде у вівторок, 19 березня, о 10:30 за київським часом. Про це повідомляє українська служба Радіо Ватикан.

Меса відбудеться на площі Святого Петра у Ватикані. Наступного дня, 20 березня, Франциск прийме представників некатолицьких церков, що беруть участь в урочистій інавгурації понтифіка.

Тим часом свій перший день в якості папи римського Франциск почав з відвідування римського патріаршого храму - церкви Богородиці Великої. Там понтифік здійснив молитву і закликав до милосердя. Його слова були звернені до священиків, які сповідують віруючих. У другій половині дня понтифік проведе службу з кардиналами в Сікстинській капелі.

Обрання аргентинця на пост папи римського для багатьох стало несподіванкою. Навіть незважаючи на те, що Хорхе Маріо Бергольо був другим претендентом на папський престол ще в 2005 році після смерті Іоанна Павла II, мало хто міг передбачити, що він стане новим папою. Вибори проходили в Сікстинській капелі, де - повністю відгороджені від зовнішнього світу - засідали 115 кардиналів католицької церкви, що представляють 1,2 млрд. парафіян. На ухвалення рішення їм знадобилося два дні.

Досьє на Франциска  

Обрання папи римського: фоторепортаж з Ватикану

Папа римський Франциск: погляди і спосіб життя

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини