Навчання в Україні: військових, що ослухалися Додона, покарають

07.09.2017, 15:14
Навчання в Україні: військових, що ослухалися Додона, покарають - Фото
Ігор Додон (фото - EPA)

Президент Молдови і головнокомандувач молдавською армією Ігор Додон розпорядився провести перевірку і прийняти "необхідні рішення" у зв'язку з від'їздом 57 військовослужбовців в Україну на навчання НАТО Rapid Trident 2017 всупереч його забороні. Про це у своєму Facebook повідомив прес-секретар глави молдавської держави Іон Чебан.

Він наголосив, що участь молдавських військових в маневрах Альянсу суперечить законодавству країни.

Чебан також зазначив, що постанову уряду про відправку солдатів до України було призупинено указом Додона відразу після публікації, крапку в цьому питанні має поставити Конституційний суд.

"Президент розпорядився провести перевірки у військових частинах для вивчення ситуації, з'ясування, хто з військових присутній, а хто відсутній, і прийняття необхідних рішень відповідно до чинного законодавства, аж до зниження відповідальних осіб в званнях", - повідомив прес-секретар Додона.

5 вересня 2017 року президент Молдови заявив, що військовим країни нема чого робити на навчаннях НАТО в Україні, і розпорядився, щоб всі приготування до маневрів було скасовано. 6 вересня молдовський уряд все ж прийняв рішення про участь армії в навчаннях, на що Додон ще раз заявив про заборону, призупинивши урядову постанову.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю