RU

Навальний пропонує Собяніну переговори і кличе людей на вулицю

09.09.2013, 17:15
Навальний пропонує Собяніну переговори і кличе людей на вулицю - Фото
Олексій Навальний (фото - ЕРА)
Опозиційний кандидат у мери Москви Олексій Навальний погодився на запропоновані раніше його суперником Сергієм Собяніним переговори. Згідно з офіційними результатами, оголошеними Мосміськвиборчкомом, т.в.о. мера Москви Сергій Собянін переміг на виборах вже в першому турі, набравши 51, ​​37% голосів.

"Ми готові провести такі переговори в інтересах всіх москвичів", - заявив політик. Раніше в понеділок Сергій Собянін висловив готовність зустрітися зі своїм головним опонентом . "Я запрошую. Нехай приходить" , - заявив він.

Навальний пропонує покликати на переговори крім себе і Собяніна також голів передвиборних штабів кандидатів - Леоніда Волкова і Людмилу Швецову, голову Мосміськвиборчкома Валентина Горбунова, представника Навального під МГИК Андрія Бузина, керівника громадського центру спостереження журналіста Олексія Венедиктова, представника руху Голос і проекту СМС- ЦВК Григорія Мелконьянца і представника організації Громадянин спостерігач Дмитра Орєшкіна.

При цьому Навальний вимагає провести гласний і відкритий перерахунок голосів і аналіз відеозаписів на всіх "проблемних" дільницях. Проблемними опозиціонер вважає ділянки з аномально високим голосуванням за Собяніна (більше 10%, ніж на сусідніх ділянках), ділянки, протоколи з яких були підписані після години ночі 9 вересня і всі ділянки з аномально високим голосуванням на дому.

Також Навальний вимагає провести голосну перевірку всіх реєстрів заявок для голосування вдома і скасувати результати там, де реєстри оформлені неправильно. Політик закликав прийти громадян у понеділок на мітинг на Болотній площі, щоб "підтримати наші вимоги і дочекатися результатів переговорів". "Вчора ми дізналися, що вміємо перемагати. Зараз ми повинні зрозуміти, чи здатні ми захищати свої перемоги" , - підсумовує Навальний.

Джерело: Російська служба Бі-бі-сі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини