RU

Навальний припинив голодування

23.04.2021, 16:57
Навальний припинив голодування - Фото
Олексій Навальний (Фото: Юрій Кочетков/ЕРА)

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив про закінчення голодування. Заява Навального опублікована в Instagram.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Навальний підкреслив, що не знімає вимогу допустити до нього лікаря, який міг би діагностувати причину втрати чутливості рук і ніг.

Водночас, з урахуванням обставин і прогресу щодо виконання його вимог, політик почав вихід із голодування. За його словами, це займе ті ж 24 дні, що тривало голодування.

Навальний повідомив, що його двічі обстежував консиліум цивільних лікарів, йому роблять дослідження, аналізи і віддають на руки результати і висновки.

Однією із причин припинення голодування політик назвав думку лікарів про небезпеку для його життя: "Скажу відверто – їхні слова про те, що аналізи показують: "через мінімальний час лікувати не буде кого"... ммм ... здаються мені такими, що заслуговують на увагу", – заявив він.

Також Навальний зазначив, що кілька людей почали голодування в знак солідарності з ним, а він не хотів би, щоб хтось через нього відчував фізичні страждання.

Навальний підкреслив, що припинення голодування – виключно заслуга тих, хто його підтримував, подякував усім і обіцяв не підвести.

Навальний знаходиться в лікарні для ув'язнених на території ВК-3 у Володимирі.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини