RU

НАТО зміцнить свої позиції в Ла-Манші через російську загрозу

08.11.2019, 09:13
НАТО зміцнить свої позиції в Ла-Манші через російську загрозу - Фото
Фото: depositphotos.com

НАТО збирається зміцнювати свої позиції в регіоні Північного моря і Ла-Маншу, щоб бути готовою відбити загрозу з Росії. Відповідні положення містяться в домовленості, підписаній 7 листопада, головами військово-морських сил Німеччини, Великобританії, Франції, Бельгії та Нідерландів в Гамбурзі, повідомляє Deutsche Welle.

У документі закріплена мета - розвивати військову співпрацю вищеназваних держав-членів Північноатлантичного альянсу в рамках консультативного органу НАТО - Channel Committee (CHANCOM).

Цей комітет був створений за часів холодної війни в структурі Головного командування об'єднаних збройних сил НАТО в зоні протоки Ла-Манш для того, щоб гарантувати безпеку шляхів постачання європейських союзників з боку США.

У заяві наголошується, що за минулі роки стратегічна ситуація в Європі змінилася. Окремі держави і недержавні актори все частіше ставлять існуючий міжнародний порядок перед новими викликами.

"Їхні дії спрямовані на те, щоб послабити взаємну підтримку наших демократичних суспільств", - йдеться в документі.

  • 19 вересня голова об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Джозеф Данфорд заявив, що в умовах, коли Росія нарощує військову силу, НАТО повинна зробити все, щоб кожне рішення, прийняте альянсом зараз і в майбутньому, грунтувалося на стратегії.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини